Paieška

Apie mus

 

UAB “Office Decisions“ - Lietuvos ir Baltijos regiono modulinių pertvarų rinkos lyderė, kuri siūlo šiuolaikišką lanksčios erdvės koncepciją, kurios esmė yra maksimaliai panaudoti interjero ervės planavimo ir struktūravimo galimybes. Įmonės produkcijos asortimentą sudaro modulinės pertvaros, sienų apdaila, kabamosios lubos.

Patirtis, įgyta specializuojantis šiose srityse, įmonei leidžia plėtoti universalumo ir aukštos kokybės standartus, įrengiant viešosios paskirties patalpas.

Smulkiau detalizuojant, iš ko susideda 25 proc. išlaidų skiriamų patalpų pertvarkymui, galimi keletas variantų. Patalpų įrengimui ir apdailai gali būti naudojamos trys populiarios statybinės sistemos: monoblokai (Lietuvoje mažai žinomas pertvarų įrengimo būdas), surenkamos modulinės pertvaros ir gipso - kartono pertvaros (plačiai naudojamos Lietuvoje). "DYNAMOBEL" S. A. pateikiama palyginamoji šių sistemų įrengimo kaina atrodo taip: jeigu surenkamų modulinių pertvarų kainą prilygintume vienetui, tai monoblokų kaina būtų 2 kartus didesnė, o gipso - kartono pertvarų- 0,4- 0,6 karto mažesnė už surenkamų pertvarų kainą. Rodos akivaizdi gipso - kartono pertvarų persvara. Tačiau galutinis rezultatas išaiškėja tik pabandžius pertvarkyti jau įrengtas patalpas. Gipso - kartono pertvaros turi būti griaunamos ir išmetamos, o tuomet statomos naujos. Tuo tarpu esamos pertvaros iš surenkamų modulių gali būti panaudotos dar kartą.

Modulinių pertvarų sistema turi ir kitų neabejotinų pranašumų:

  1. Švarus darbo procesas. Pertvarų įrengimas primena baldų montavimimo darbus. Jokių atliekų, pritaškyto glaisto, nuo sienų šlifavimo kylančių dulkių, dažų kvapo. Pagaminti ir supjaustyti profiliai pristatomi į darbų vietą, kur juos lieka tik sujungti ir pritvirtinti prie esamų grindų ir lubų (panašiai kaip “Lego”).
  2. Greitis. Montavimo darbų nereikia pertraukti technologiškai būtinomis pertraukomis (kad išdžiūtų glaistas, gruntas ar dažai ir pan.)
  3. Kokybė. Įrenginėjant surenkamas pertvaras gaunama „gamyklinė“ kokybė ir estetinė išvaizda. Rezultatas aiškiai prognozuojamas iš anksto. Pertvaros turi gausią apdailos detalių ir spalvų gamą, įvairius užpildymo būdus.
  4. Taupumas. Pertvarkant patalpas galima panaudoti iki 95 proc. esamų konstrukcijų.
  5. Patikimumas. Pertvaros įvertintos tarptautiniais sertifikatais, yra atsparios ugniai ir gerai izoliuoja garsą.
  6. Kompleksinių sprendimų galimybė. 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti